Praktyczne informacje


Zasiłki macierzyńskie od 1 stycznia 2010 r.

Od 1 stycznia 2010 r. ubezpieczone kobiety, które urodziły dziecko
lub które przyjęły dziecko na wychowanie będą miały możliwość opiekowania się dzieckiem przez dłuższy okres. Czytaj więcej »
"Z firmą BRP Kwestor współpracujemy z przyjemnością od dłuższego czasu. Profesjonalizmy, skrupulatność, zrozumienie potrzeb klienta i elastyczność to podstawowe cechy tej firmy które sprawiają, że bez wahania mogę tą firmę polecić każdemu kto rozpoczyna prowadzić firmę lub prowadzi ją od dawna i cały czas utrzymuje swój dział księgowości."
Szymon Kuczma
Główny Menedżer Eppearance Sp. z o.o.
"Po prostu świetna profesjonalna firma, pracuje z Pani Kasią 9 lat, w tym czasie mogę powiedzieć z czystym sumieniem: pełna satysfakcja.‎"
"POLECAMY! pani Kasia potrafi w sposob baaardzo przystepny wytlumaczyc najbardziej zawile przepisy! dzieki niej nie musimy pilnowac wszelkich zmian tylko spokojnie prowadzic swoj biznes.. oni wszystkiego dopilnuja. POLECAMY!‎"
Parmusia
"Dobra współpraca.
Jestem klientem Kwestora od niedawna, ale jak na razie nie mam powodów do narzekań.‎"
Paweł
"Absolutnie profesjonalnie.
Naprawdę, mam spokojną głowę. I zawsze mogę liczyć na cenne rady, czyli jak dla mnie w 100 procentach - profesjonalizm.‎"
Marta
"Koniec myślenia o ZUS-ach i fiskusach.
Biuro Rachunkowo-Podatkowe Kwestor to kompetentny, profesjonalny zespół. Powierzając tej firmie prowadzenie spraw związanych z moją pracownią projektową, mogę zajmować się wyłącznie zadaniami związanymi z przedmiotem działalności. Bardzo cenię sobie również niezwykle sympatyczną atmosferę naszej współpracy i ogromne zaangażowanie wszystkich pracowników. Biuro Rachunkowo-Podatkowe Kwestor sprawdziło się znakomicie w wielu sytuacjach, które mogłyby przysporzyć niemałych trudności, gdyby nie było tak fachowej pomocy.‎"
Marek
"PROFESJONALIZM W 100%‎‎
Korzystam z usług biura od 1,5 roku. Jestem bardzo zadowolona. Godne polecenia.‎"
Zosia
"Biuro rachunkowe godne zaufania‎‎
Polecam profesjonalizm i zaangażowanie kadry tego biura‎"
Maverick
"Biuro rachunkowe bardzo dobrej marki‎‎
Świetne biuro z profesjonalną kadrą. Warto korzystać z ich usług niezależnie od rodzaju działalności.‎"
Kasia Przemek
"Biuro Rachunkowo-Podatkowe pani Kasi, jest biurem o profesjonej i przejemnej współpracy. Polecam.‎"
"Biuro rachunkowe godne polecenia,‎‎
Z usług Biura Rachunkowo-Podatkowego Kwestor korzystam od sześciu lat. Ogromnie cenię sobie profesjonalizm i pozytywną energię Pani Katarzyny Żurawskiej, jak i całego jej zespołu. Opieka ze strony tak profesjonalnego biura jak firma Kwestor pozwala mi spokojnie zajmować się rozwijaniem własnego, małego biznesu bo wiem, że nad moimi relacjami z fiskusem czuwają fachowcy.‎"
Jacek
o nas | kontakt